Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 lipca 2017
  • 17 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 12380

Pszczyna w plebiscycie na najpiękniejsze dekoracje kwiatowe

W związku z tegoroczną realizacją sezonowych nasadzeń kaskadowych kwietników w przestrzeni miejskiej Pszczyny, gmina uczestniczy w plebiscycie na najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w Polsce.

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w Pszczynie - 07.2017 · fot.


Podczas zeszłorocznej edycji konkursu Pszczyna znalazła się na 27. miejscu wśród grona 144 miast biorących udział w plebiscycie.

Głosowanie odbędzie się w dniach od 1 do 21 sierpnia. Można oddać jeden głos dziennie. Wyniki konkursu można będzie śledzić na stronie plebiscyt.inspirowaninatura.pl/pszczyna/

Plebiscyt Terra Flower Power ma na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski.

Dla zwycięskich miast przewidziano nagrody, między innymi: wieże kwiatową i donicę oraz prezentację zwycięskiego miasta na jednej z kart specjalnie wydanego z tej okazji kalendarza na 2018 rok.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA