pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 1402

Getin Bank: darmowy kredyt i dobre konto oszczędnościowe

Artykuł sponsorowany:

Getin Bank przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych. Teraz otrzymają Państwo atrakcyjny darmowy kredyt gotówkowy oraz konto oszczędnościowe w promocyjnym oprocentowaniem. Zapraszamy do placówki przy ulicy Bolesława Chrobrego 11 w Pszczynie.

Darmowy Kredyt Gotówkowy Getin BankGetin Bank


Wypróbuj Getin Bank, bo teraz masz okazję skorzystać z wyjątkowej oferty Darmowego Kredytu Gotówkowego. Tylko teraz oddajesz tyle samo ile pożyczasz! Nie przegap okazji i wypróbuj nasz Bank

Oferujemy kredyt od 500 zł do 2000 zł na okres 12 miesięcy. Oprocentowanie oraz prowizja wynoszą 0%, a rata będzie dopasowana do Twoich możliwości. Oddasz dokładnie tyle, ile pożyczasz!

Getin Bank


Więcej szczegółów dotyczących kredytu gotówkowego otrzymają Państwo w placówce Getin Bank w Pszczynie przy ulicy Bolesława Chrobrego 11 oraz znajdą na stronie getinbank.pl.

Konto oszczędnościowe Getin BankGetin Bank


Konto oszczędnościowe to najlepszy sposób, by oszczędzać Oto dlaczego:

Jest bezpłatne - Nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatny jest również dostęp przez Bankowość Internetową i Mobilną.

Jest zawsze oprocentowane - środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki otrzymasz zawsze na koniec miesiąca.

Masz pełną swobodę wpłat i wypłat - możesz wpłacać i wypłacać pieniądze, kiedy chcesz, w dowolnej kwocie, nie tracąc odsetek. Dzięki temu możesz zacząć oszczędzać już od pierwszej złotówki. Jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł.

Masz do niego stały dostęp - przelew środków możesz zrobić w każdej chwili, korzystając z bankowości internetowej, mobilnej, telefonicznej lub w oddziale banku. Gdziekolwiek jesteś.

Getin Bank


Po dodatkowe informacje zapraszamy do oddziału przy ulicy Bolesława Chrobrego 11 w Pszczynie oraz na stronę getinbank.pl.

Placówka w Pszczynie otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem (32) 212-30-73.

Lokalizacja placówki Getin Bank w Pszczynie:
---

Getin Bank
ul. Bolesława Chrobrego 11
tel. (32) 212 30 73