pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2065

W gminie Pawłowice trwa budowa dróg i chodników

Pod koniec lipca podpisana została umowa na opracowanie projektu przebudowy ulicy 3 Maja w Pawłowicach oraz ulicy Dąbkowej w Pniówku.

Prace drogowe w gminie Pawłowice - 08.2017 · fot.


W Pawłowicach na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Prostej - dawniej 22 Lipca zostanie wybudowana droga, chodnik i oświetlenie. Inwestycja projektowana jest przez firmę z Drogomyśla. Natomiast prace w Pniówku na ul. Dąbkowej obejmowsć będą 600-metrowy odcinek drogi wraz z chodnikiem i odwodnieniem. Przebudowany zostanie odcinek od drogi wojewódzkiej do przystanku w rejonie skrzyżowania z ul. Kanarkową. Opracowaniem projektu ul. Dąbkowej zajmie się pracownia z Czechowic - Dziedzic.

Przypominamy, że w Pielgrzymowicach trwają prace projektowe na budowę chodnika przy ul. Sikorskiego (od ul. Powstańców do ul. Pięknej) oraz przebudowę parkingu przy Szkole Podstawowej im. Karola Miarki (od strony ul. Powstańców). Po realizacji, obie inwestycje poprawią stan bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do szkoły.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.