pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 1400

Alarm! Wakacje dobiegają końca

Artykuł sponsorowany:

Wydaliście wszystkie oszczędności na wymarzony urlop, obniżył on Wasz budżet do minimum, a przerwa wakacyjna dobiega końca? Wasza pociecha idzie do szkoły, a Wy w trosce o najlepsze wykształcenie i rozwój musicie skompletować wyprawkę szkolną: książki, zeszyty, farby, plastelina, piórnik, a nawet tornister, który pewnie wymaga wymiany na nowy.

centrum9


Pierwsze dni Roku Szkolnego to także opłaty!To obligatoryjny wydatek na jaki trzeba się przygotować, dlatego zwiększ możliwości dzięki dodatkowej gotówce! Sfinansowanie wyprawki szkolnej to nie dla wszystkich łatwe zadanie. Domowy budżet obciążają comiesięczne rachunki związane z utrzymaniem domu ale również potrzeby Waszych dzieci, które tworzą niebagatelne kwoty.

Nasi doradcy są świadomi Waszych potrzeb, dlatego zanim zadzwoni szkolny dzwonek powinniście zacząć przygotowania korzystając z dobrego doradcy finansowego, który przeanalizuje potrzeby i możliwości dając wybór odpowiedniej oferty.

Zapewniamy świadczenie usług na najwyższym poziomie, a naszym celem jest satysfakcja klienta.

Nasza firma figuruje w bazie firm z zasadami, otrzymaliśmy również nagrodę "Certyfikat firma Godna Zaufania" za brak negatywnych opinii. DLATEGO MOŻECIE NAM ZAUFAĆ!

centrum9
fot.


Mamy bogatą ofertę m.in pożyczkę gotówkową z niską, elastyczną ratą dostępną w kilkunastu naszych produktach. Z przyjemnością pomożemy, aby Wam i Waszym dzieciom niczego nie zabrakło przez cały rok!

centrum9


Nie czekaj, przyjdź, to nic nie kosztuje!Doskonale rozumiemy punkt widzenia klienta, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.

BO W CENTRUM9 DBAMY O KLIENTÓW.Zapraszamy Państwa do naszych biur, które są czynne od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową www.szkolnapozyczka.pl

centrum9


BARBARA BLAUT NIEZALEŻNY OPERATOR FINANSOWY CENTRUM9 Z SIEDZIBĄ W KOZACH 43-340, PRZY UL. BIELSKA 37, NIP 937 173 23 57 INFORMUJE, IŻ JAKO POŚREDNIK KREDYTOWY WSPÓŁPRACUJE Z: UNILINKCASH, BANK POCZTOWY, RAIFFEISEN POLBANK, PROVIDENT, TAK TO, INCREDIT, NETCREDIT,ZAPLO, AASA, TF BANK, VIVUS, OPTIMA, HAPI, ALIOR BANK, EUROLOAN, MOGO, FERRATUM, GETIN BANK, AXCESS, EUROEXPERT, EUROPOŻYCZKA, CAPITAL SERVICE, MIKROKASA, SUPERA, FUNDUSZ KORONA, WYGODNA POŻYCZKA, MARTOM FINANSE, FGP, IDEA POŻYCZKA, OGI, 365FINANSE, AGAR, CASHIN, DINEROS, ŁATWY KREDYT, CROSS LOAN, MG FINANCE, EUROCENT, CHWILÓWKI ŚLĄSK, KAPITAŁOWY FUNDUSZ POŻYCZKOWY S.A I OTRZYMUJE OD WW POŻYCZKODAWCÓW WYNAGRODZENIE I W RAMACH WSPÓŁPRACY JEST UMOCOWANY DO DOKONYWANIA WSZELKICH CZYNNOŚCI FAKTYCZNYCH I PRAWNYCH ZWIĄZANYCH Z PRZYGOTOWANIEM, OFEROWANIEM I ZAWIERANIEM UMÓW O DANY PRODUKT FINANSOWY (UMÓW POŻYCZKI/KREDYTU).