Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4950

Gmina Kobiór walczy z niską emisją. Powstanie specjalny plan

Gmina Kobiór przystępuje do opracowywania "Planu gospodarki niskoemisyjnej dla gminy Kobiór". Plany Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN) w perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020 będą stanowić podstawę do ubiegania się o bezzwrotne dotacje z zakresu m.in.: walki z niską emisją, energooszczędności infrastruktury, odnawialnych źródeł energii, niskoemisyjnego transportu.

Zgodnie z przyjętymi zasadami każdy PGN musi obowiązkowo zawierać w sobie m.in. bazę danych pozwalającą na ocenę gospodarki energią na terenie gminy oraz inwentaryzację emisji. W związku z tym w najbliższym czasie zostanie przeprowadzona bezpośrednia ankietyzacja mieszkańców naszej gminy przez upoważnionych pracowników firmy "Eco Site Sylwia Brzezicka-Tesarczyk" z siedzibą ul. Rudzka 13, Rybnik.

Ankietę można również pobrać ze strony internetowej, jest także dostępna w wersji papierowej Urzędzie Gminy Kobiór (Referat Gospodarki Przestrzennej II piętro). Zwrot ankiet winien nastąpić do 8 września 2017r.

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA