pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 września 2017
  • wyświetleń: 5497

Pasja, jakość, zaangażowanie - Ecopless - Myjnia TIR! - Otwarcie!

Artykuł sponsorowany:

Pasja, jakość, zaangażowanie to coś, co oferujemy naszym klientom . Budując od 2013 roku markę ECOPLESS, dziś - z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych - poszerzamy ofertę świadczonych przez nas usług! Tym samym zapraszamy od 1 września 2017 roku do nowego punktu ECOPLESS - MYJNIA TIR mieszczącego się przy ulicy Nałkowskiej 17 w Pszczynie.

EcoPless - Myjnia TIR


PASJA
Rozpoczynając w 2013 roku działalność myjni samochodowej ECOPLESS, bazowaliśmy na naszej pasji do samochodów. Dziś, wyposażeni w doświadczenie, zaufanie naszych klientów oraz motywowani nieustanną chęcią rozwoju otwieramy się na nowe! Przygotowując ofertę świadczonych usług, poprzedzoną przeprowadzonymi badaniami rynku, jesteśmy pewni, iż proponujemy kompleksowy zestaw działań z zakresu mycia i czyszczenia pojazdów skierowany do tych, dla których samochód to coś więcej niż zwykły środek transportu!

JAKOŚĆ
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu mycia dużych flot pojazdów wielkogabarytowych: tirów, ciężarówek czy autobusów. ECOPLESS - MYJNIA TIR została wyposażona w nowoczesne portalowe stanowisko, które obsługiwane przez doświadczonych pracowników sprawi, że czyszczenie wielkich samochodów nie będzie już wielkim problemem! Skuteczne i bezproblemowe mycie gwarantują profesjonalne technologie, m.in. z wykorzystaniem fotokomórek rozpoznających kształt pojazdu.

ZAANGAŻOWANIE
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy nie tylko najwyższej jakości usługi, ale także stawiamy na dyspozycyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Stąd proponujemy długie godziny otwarcia: od 7:00, nawet do 24:00 - z możliwością przedłużenia w zależności od potrzeb. Gwarantujemy korzystny system rozliczeń - z opcją wystawiania faktur zbiorczych oraz płatności kartą. Doceniając i szczególnie ceniąc zaś stałych klientów, dedykujemy im atrakcyjne rabaty oraz liczne upominki.

Zapraszamy do indywidualnego kontaktu telefonicznego.

---

ECOPLESS - MYJNIA TIR
ul. Nałkowskiej 17
43-200 Pszczyna
Tel. +48697287929

Godziny otwarcia:
pon-czw: 7:00-21:00
pt: 7:00-24:00
sb: 7:00-15:00