pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 września 2017
  • 9 września 2017
  • wyświetleń: 1049

Spacer fotograficzny po Pszczynie w październiku

7 października w Pszczynie odbędzie się spacer fotograficzny. Jest on organizowany przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, w ramach Scott Kelby's Worldwide Photowalk.

To kolejna edycja imprezy wymyślonej przez znanego amerykańskiego fotografa i autora poradników. Tego samego dnia tysiące ludzi na całym świecie ruszają na spacery fotograficzne, a później ich zdjęcia biorą udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Aby rywalizować w konkursie, trzeba się zarejestrować (bezpłatne) na stronie worldwidephotowalk.com/walk/foto-pszczyna

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne regularnie organizuje spacery fotograficzne, które przyciągają stale rosnące grono pasjonatów nie tylko z Tychów. - Dbamy o to, aby robione wspólnie zdjęcia były później pokazywane, a ich autorzy mogli porównać swój punkt widzenia z perspektywą innych osób. Co roku prezentujemy efekty spacerów w Pasaż Kultury Andromeda w Tychach. Najbliższą "pospacerową" wystawę zdjęć otworzymy 2 października, a 19 października o godz. 19.00 zapraszamy na Spacerowy slide show - zapewniają organizatorzy.

W minionym roku zorganizowali, pod hasłem "Szukając serca miasta", pierwszy spacer w Tychach w ramach Scott Kelby’s Worldwide Photowalk. W tym roku wspólnie fotografowali już w Browarze Obywatelskim, w Mikołowie, w lipcu były "Tychy po kolei", na początku sierpnia nocne fotografowanie miasta, a w niedzielę 3 września trasa dookoła Jeziora Paprocańskiego.

Portale pless.pl oraz tychy.info są patronami medialnymi wydarzenia.

new / pless.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze