pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 września 2017
  • 9 września 2017
  • wyświetleń: 3523

Jubileusz 10-lecia pszczyńskiego POSiR-u w ten weekend!

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia działalności. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie 9 września (sobota).

Impreza będzie odbywać się pod hasłem "Pierwsza dziesiątka". W jej programie znalazły się: Turniej Siatkówki Młodziczek, Piłkarska Liga Maluchów, Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów, Plenerowy Turniej Badmintona, Turniej Boule, a także mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją Samorządowców i Dziennikarzy.

Zwieńczeniem naszego jubileuszowego pikniku będzie towarzyski mecz siatkarskich zespołów występujących w ekstraklasie kobiet, w którym zmierzą się: BKS Profi Credit Bielsko-Biała i MKS Dąbrowa Górnicza. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17.00 i powinno być nie lada gratką dla kibiców nie tylko dlatego, że na przeciw siebie staną dwie uznane na siatkarskim rynku marki. Trenerką MKS-u Dąbrowa Górnicza jest Magdalena Śliwa, zaś kapitanem BKS-u Aleksandra Jagiełło. Obie panie tworzyły słynny zespół "Złotek" i pod wodzą trenera Andrzeja Niemczyka dwukrotnie zdobyły mistrzostwo Europy.

Oprócz emocji sportowych do dyspozycji będą "dmuchańce", stoisko gastronomiczne, animacje dla dzieci z malowaniem twarzy na czele.

Nasz jubileusz oczywiście będzie miał charakter bardzo sportowy, ale wspólnie z wszystkimi gośćmi chcemy stworzyć rodzinny piknik. Prosimy zapamiętać! 9 września (sobota), Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, ulica Zamenhofa 5a. Zapraszamy!

W czasie trwania imprezy będzie można wesprzeć Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Uczniom z Upośledzeniem Umysłowym przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie "RAZEM".

10 lat
fot.


Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.