pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 września 2017
  • 8 września 2017
  • wyświetleń: 13030

Pobił matkę pięściami i butelkami po piwie, kopał i dusił

43-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Zatrzymanemu przez policjantów mężczyźnie zarzuca się pobicie swojej 63-letniej matki. Podejrzany działał w warunkach powrotu do przestępstwa. Kilka lat wcześniej pobił on ze skutkiem śmiertelnym swojego ojca.

Agresywne zachowanie 43-latka wobec matki nasiliło się w tym roku. Mężczyzna, po opuszczeniu w zeszłym roku zakładu karnego, swoje frustracje zaczął wyładowywać na matce. Wyzwiska, obelgi i wulgaryzmy stawały się coraz częstsze. Apogeum agresji nastąpiło w tym roku, kiedy rozpoczął stosować wobec niej przemoc fizyczną.

W minioną niedzielę pobił matkę pięściami i butelkami po piwie, a kiedy bezbronna leżała na podłodze, zaczął ją kopać i dusić. Kobieta z licznymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Jej syn został natomiast zatrzymany przez pszczyńskich policjantów.

Mężczyzna działał w warunkach powrotu do przestępstwa. Kilka lat wcześniej pobił on ze skutkiem śmiertelnym swojego ojca. Wczoraj 43-latek został doprowadzony do sądu, który uwzględnił wniosek prokuratora o jego tymczasowe aresztowanie.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.