Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 września 2017
  • 10 września 2017
  • wyświetleń: 4287

[ANKIETA] Uniwersytet Ekonomiczny przeprowadza badania mieszkańców

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na zlecenie Urzędu Miejskiego przeprowadza w Pszczynie pilotażowy program w formie audytu miejskiego. W tym celu opracowano internetową ankietę z pytaniami skierowaną do mieszkańców.

ratusz, urząd miejski, kościół, Pszczyna, rynek
Rynek w Pszczynie · fot.


Ankieta znajduje się pod adresem www.pless.pl/audyt-miejski

W ankiecie mieszkańcy mogą się wypowiedzieć o tym jak widzą przyszłość naszej gminy, czy wiążą z miastem swoje dalsze losy, a także czego brakuje i co powinno znaleźć się w Pszczynie. Wyniki pomogą wypracować wspólne propozycje rozwiązania danego problemu, określić użyteczność lokalnych zasobów, a także wskazać kierunki rozwoju. Badanie trwa do 18 września.

W ramach badań przeprowadzane są również konsultacje i rozmowy z wieloma środowiskami. Na przełomie sierpnia oraz września w Pszczynie odbyły się spotkania grup roboczych.

Podobne badania będą również prowadzone przez kadrę naukową Uniwersytetu Ekonomicznego także w innych miastach naszego województwa.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA