pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 września 2017
  • wyświetleń: 2706

[ZDJĘCIA] 10-lecie działalności Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Z możliwości, jakie oferuje Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie w ciągu ostatnich lat skorzystało już tysiące osób. W tym roku placówka świętuje dziesięciolecie działalności i z tej okazji w minioną sobotę dla mieszkańców powiatu przygotowano mnóstwo sportowych wrażeń.

10-lecie działalności Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji - 09.09.2017 · fot.


Impreza odbyła się pod hasłem "Pierwsza dziesiątka". W programie znalazły się m.in.: Turniej Siatkówki Młodziczek, Piłkarska Liga Maluchów, Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów, Plenerowy Turniej Badmintona czy Turniej Boule.

W ramach obchodów odbył się mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją Samorządowców i Dziennikarzy, w którym udział wzięli m.in. Szymon Sekta (sekretarz powiatu pszczyńskiego), Maciej Stieber (wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pszczynie oraz dyrektor POSiR), Michał Czernek (dyrektor Pszczyńskiego Centrum Kultury), Grzegorz Nogły (członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego), Paweł Przybyła z "Gazety Wyborczej" czy Jacek Bielenin z "Gazety Pszczyńskiej".

Podczas jubileuszu dyrektor ośrodka, Maciej Stieber wręczył zasłużonym działaczom sportowym podziękowania za zaangażowanie i wkład w rozwój POSiR-u. - Za nami dopiero pierwsza dziesiątka, ale przed nami następne. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzisiaj możemy ten jubileusz świętować. Przez ostatnie dziesięć lat mnóstwo osób pracowało na to, żeby ten ośrodek funkcjonował tak, jak funkcjonuje teraz - podkreślał Maciej Stieber.

Punktem kulminacyjnym całego wydarzenia był towarzyski mecz siatkarskich zespołów występujących w ekstraklasie kobiet. W sobotnie popołudnie na parkiecie w pszczyńskim ośrodku zmierzyły się siatkarki BKS Profi Credit Bielsko-Biała i MKS Dąbrowa Górnicza. Ostatecznie po emocjonującej walce spotkanie wygrały siatkarki z Bielska-Białej.

Oprócz emocji sportowych do dyspozycji były także "dmuchańce", stoisko gastronomiczne, animacje dla dzieci z malowaniem twarzy na czele. W czasie trwania imprezy można było także wesprzeć Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Uczniom z Upośledzeniem Umysłowym przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie "RAZEM".

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

ups / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.