pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 września 2017
  • wczoraj, 11:24
  • wyświetleń: 5695

Festiwal Rekreacji i Sportu oraz Maraton Zumby i Tańca

W niedzielę, 24 września w Pszczynie po raz pierwszy w naszym mieście odbył się Festiwal Rekreacji i Sportu połączony z Maratonem Fitness. Ta sportowa impreza miała na celu m.in. przedstawienie zakresu zajęć sportowych, jakie mają do zaoferowania dzieciom, młodzieży i dorosłym pszczyńskie kluby sportowe.

Loading...


Festiwal Rekreacji i Sportu, który odbył się na pszczyńskim rynku, połączony będzie z akcją charytatywną na rzecz Karoliny Wiery. Podczas imprezy prezentowana była oferta zajęć z badmintona, piłki nożnej, nurkowania, lekkiej atletyki, szachów, żeglarstwa, jeździectwa, pływania, tańca towarzyskiego, tenisa ziemnego, narciarstwa alpejskiego oraz squasha. Ponadto można było zobaczyć pokazowe zajęcia, jak również wziąć w nich udział.

Druga część festiwalu to wielki maraton zumby i tańca, który zorganizowały Pszczyńskie Zumbiarki i SPOT fitness. Na płycie pszczyńskiego rynku można było podziwiać najlepszych instruktorów zumby z naszego województwa i okolic. Były również pokazy dancehallu, trampoliny i kettlebell hardstyle. Na zakończenie całej imprezy wystąpił zespół sPolish Radio.

Loading...


Organizatorem festiwalu jest Urząd Miasta Pszczyna, MORiS, GregTeam oraz SPOT fitness. Charytatywny Maraton Zumby i Tańca wpisał się już na stałe w kalendarz imprezowy Pszczyny. Mamy nadzieję, że podobnie będzie z Festiwalem Rekreacji i Sportu. Patronem medialnym imprezy jest portal pless.pl.

mot / pless.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze