Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 września 2017
  • 11 listopada 2017
  • wyświetleń: 9326

Koncert "Skazany na bluesa" w Pszczyńskim Centrum Kultury

Za nami:

Jak co roku Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza 11 listopada na koncert "Wolność!". W tym roku koncert będzie wyjątkowy. Na deskach PCKulu zaprezentuje się odtwórca głównej roli spektaklu "Skazany na bluesa" - Maciej Lipina. Wokaliście towarzyszyć będzie zespół muzyków Teatru Śląskiego w Katowicach.

Konkurs"Skazany na bluesa" opowiada historię Ryśka Riedla - charyzmatycznego wokalisty grupy Dżem. Wokaliście towarzyszy zespół muzyków Teatru Śląskiego: Paweł Ambroziak - gitara, Sebastian Kret - gitara, Adam Snopek - instrumenty klawiszowe, Ronald Tuczykont - bass, Michał Dziewiński - perkusja.Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 listopada o godzinie 19.00 w sali widowiskowej PCKulu. Bilety już w sprzedaży w cenie 30 zł, a od 4 listopada - 40 zł. Wejściówki można nabyć w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz na stronie www.bilety.pckul.pl.

Szczegóły: www.e-theart.pl/skazani-na-bluesa-dzem.

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

ups, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA