pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 września 2017
  • wyświetleń: 650

Spotkania informacyjno-konsultacyjne dla grantobiorców

W październiku w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" rusza pierwszy nabór wniosków o powierzenie grantów.

Planowany do realizacji projekt grantowy zakłada zwiększenie aktywności i zintegrowania mieszkańców obszaru LSR poprzez realizację grantów w zakresie aktywizacji społecznej.

W związku z tym organizatorzy serdecznie zapraszają potencjalnych grantobiorców, zwłaszcza mieszkańców i organizacje pozarządowe działające na obszarze objętym LSR (tj. gminy: Pawłowice, Suszec, Pszczyna (bez miasta Pszczyna), Miedźna, Kobiór, Goczałkowice-Zdrój, Ornontowice, Wyry, Bojszowy, Orzesze, Bieruń) na spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące możliwości aplikowania o środki LGD w tym zakresie.

Tematyka spotkania będzie obejmowała omówienie warunków uzyskania grantu, zakresu zadań możliwych do realizacji w ramach projektu grantowego oraz procedury naboru i oceny wniosków o powierzenie grantów.

Spotkania odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:
  • 19 września, godz. 16.30 - Orzesze, Urząd Miasta Orzesze, ul. Świętego Wawrzyńca 21, sala sesyjna
  • 20 września, godz. 16.30 - Pszczyna, Starostwo Powiatowe, ul. 3 Maja 10, sala sesyjna
  • 21 września, godz. 16.30 - Bieruń, Centrum Inicjatyw Gospodarczych, ul. Turystyczna 1, sala konferencyjna


Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.lgdziemiapszczynska.pl/

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.