Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 września 2017
  • wyświetleń: 5191

Zderzenie Peugeota i BMW w Kobiórze, trzy osoby w szpitalu

W sobotni poranek na "starej drodze do Tychów" zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala trafiły trzy osoby. Najbardziej ucierpiała pasażerka BMW, u której, oprócz ogólnych potłuczeń, stwierdzono również uraz wewnętrzny brzucha.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca Peugeota, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z BMW. Zarówno 44-letni kierowca Peugeota, mieszkaniec Lędzin, jak i kierujący BMW 24-letni kobiórzanin, byli trzeźwi w chwili zdarzenia. Po konsultacji chirurgicznej w szpitalu pozostała 27-letnia pasażerka BMW, również mieszkanka Kobióra.

- W przeciągu ostatnich dni, to kolejne zdarzenie drogowe w powiecie pszczyńskim, w którym nie obyło się bez interwencji lekarzy. Ponownie apelujemy do kierowców o rozwagę podczas jazdy samochodem. Pamiętajmy, trudne warunki na drogach dopiero przed nami - apelują policjanci.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA