pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 września 2017
  • wyświetleń: 1638

Szkoła Muzyczna Yamaha zaprasza: Muzyka - Królewska Droga

Artykuł sponsorowany:

Gdy rozbrzmiewa muzyka grana na gitarze czy fortepianie rodzi się marzenie: "Też chciałbym tak umieć". Muzykowanie to cudowne hobby a dla nielicznych zawód. Tysiące ludzi w naszym społeczeństwie gra z pasją na swoich instrumentach, ale właściwie dlaczego?

Chcemy uświadomić rodzicom, że możliwie jak najwcześniej rozpoczęty i konsekwentnie kontynuowany muzyczny rozwój ich dziecka jest najlepszą inwestycją w szczęśliwe, sensowne i bogate kulturowo życie. Zgodnie z powiedzeniem: "Nigdy nie jest za późno" zachęcamy również dorosłych do tego, aby wzbogacili swoje życie poprzez czynne zajmowanie się muzyką w różnych jej formach, takich jak śpiew czy gra na instrumencie.

Yamaha, Pszczyna ul. Kopernika 26 (Dom Usług)
fot.


Szkoła Muzyczna Yamaha w Pszczynie zaprasza ludzi w każdym wieku, aby sprzyjając własnemu rozwojowi zmierzyli się ze swoimi muzycznymi marzeniami i przeżywali radość płynącą z muzykowania. Słuchanie muzyki jest dla blisko 95% młodzieży w naszym kraju najpopularniejszą metodą spędzania wolnego czasu. Muzyka, a w szczególności rytm, jest prawdziwym "światowym językiem", który jest rozumiany przez większość ludzi w tym samym stopniu. Pszczyńska Szkoła Muzyczna Yamaha proponuje szeroki wachlarz programów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Yamaha, Pszczyna ul. Kopernika 26 (Dom Usług)
fot.


Warto pamiętać, że firma Yamaha to coś więcej niż produkcja i sprzedaż instrumentów muzycznych. Od roku 1954 w Japonii, a od 1994 także w Polsce, rozwijana i udoskonalana jest sieć placówek pod nazwą YAMAHA Szkoła Muzyczna (YSM). YAMAHA Szkoła Muzyczna to nowoczesne programy edukacji muzycznej oparte o zasadę: "Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty".

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne lekcje próbne w wybranym programie do naszej szkoły w Pszczynie:

PROGRAMY WCZESNODZIECIĘCE
  • Junior Music Course. Program ten rozwija słuch i wiedzę muzyczną dzieci już od 4. roku życia!


PROGRAMY INSTRUMENTALNE
  • Keyboard
  • Gitara klasyczna
  • Klasa wokalu


Yamaha, Pszczyna ul. Kopernika 26 (Dom Usług) · fot.


Więcej o naszych programach nauczania:
www.centrum.edukacji.pl
www.facebook.com/szkolayamaha

Adres Szkoły:
Pszczyna , ul. Kopernika 26 (Dom Usług)
tel. (32) 423-16-51, 666-026-846 (w godz. 12.00-18.00)