pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 września 2017
  • wyświetleń: 3416

OKNOPLAST - nowe otwarcie na Klienta

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy do nowego punktu OKNOPLAST w Pszczynie przy ul. Szymanowskiego 23. Z Danielem Ryściukiem, Szefem Sprzedaży na Rynek Polski OKNOPLAST, rozmawia Anna Pawłowicz.

Oknoplast


ANNA PAWŁOWICZ: OKNOPLAST to międzynarodowa firma, jeden z pięciu największych producentów okien i drzwi z PVC w Europie. W czym tkwi sekret sukcesu firmy?

DANIEL RYŚCIUK: OKNOPLAST to gracz liczący się na rynku europejskim. Nasza sieć sprzedaży obejmuje blisko 3000 salonów w 13 krajach. Naszą misją jest tworzenie okien o najwyższej jakości i estetyce, gwarantujących Klientom satysfakcję z zakupu. Równie ważna jest fachowa obsługa w salonie, montaż, a następnie opieka pozakupowa. Dzięki temu podejściu aż 70% naszych Klientów pochodzi z polecenia. Dlatego podejmujemy współpracę z firmą Perfekt Design, otwierającą swój kolejny salon sprzedaży. Jestem pewny, że wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne doradztwo, które wyróżniają naszego Partnera, przekonają nawet najbardziej wymagających Klientów.

ANNA PAWŁOWICZ Co decyduje o wysokiej jakości produktów OKNOPLAST, które doceniło już bardzo wielu Klientów?

DANIEL RYŚCIUK: Produkujemy nasze wyroby zgodnie z rygorystyczną europejską normą EN 14351:2006 "Okna i drzwi" i znakujemy produkty symbolem CE. Certyfikat Q-Zert, niemieckiego instytutu stolarki otworowej ift Rosenheim, potwierdza tę jakość, a "Zielone okno" - że produkt jest przyjazny środowisku. Gwarancją najwyższej jakości jest zastosowanie najlepszych komponentów od renomowanych europejskich producentów. Profile stosowane przez OKNOPLAST mają najwyższą klasę "A" - zapewniają oknom stabilność i trwałość oraz lepsze parametry izolacyjne. Co ważne, OKNOPLAST jako jedna z nielicznych firm oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką, m.in. zastrzeżone kształty profili Pixel, Prolux i Winergetic Premium oraz eleganckie dodatki i akcesoria linii dESIGN+. Niepowtarzalność produktów oraz innowacje sprawiają, że jesteśmy bardzo konkurencyjni.

ANNA PAWŁOWICZ: OKNOPLAST to firma, która bardzo dba o Klienta...

DANIEL RYŚCIUK: Precyzyjnie wykonany profil, odpowiednio dobrany kolor, dopasowane akcesoria okienne - to elementy wyróżniające okna OKNOPLAST. Teraz naszym klientom oferujemy nowość - autorskie okno PIXEL charakteryzujące się nowoczesnym wąskim profilem o wyrafinowanym, kanciastym kształcie. PIXEL to połączenie designu oraz zaawansowanych technologii. Cechą charakterystyczną okna PIXEL jest niższe złożenie profili PVC oraz ich nowoczesny kształt bez żadnych zaokrągleń. Doskonale kwadratowa linia nowego PIXELA nie jest zakłócona przez żaden zbędny element. Idea nowego rozwiązania polega na zminimalizowaniu bariery słonecznej, czyli uszczupleniu profilu okna oraz zwiększeniu tym samym powierzchni szyby, dzięki czemu do pomieszczenia wpada do 22%* więcej światła słonecznego. PIXEL to połączenie klasycznej estetyki z jakością zapewniającą bezpieczeństwo i bardzo dobre parametry technologiczne.

ANNA PAWŁOWICZ Gdzie Klienci mogą znaleźć nowy salon OKNOPLAST i zapoznać się z bogatą ofertą produktową?

DANIEL RYŚCIUK: Wszystkich Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań i tych, którzy lubią otaczać się wyjątkowymi produktami zapraszamy serdecznie do firmy Perfekt Design w Pszczynie przy ul. Szymanowskiego 23 gdzie można zobaczyć, samemu ocenić i oczywiście zakupić nasze okna.

Dziękuję za rozmowę.

* Wartość uśredniona zysku światła szyby w oknie PIXEL wyposażonym w słupek ruchomy z klamką centralną w stosunku do standardowych rozwiązań okien ze słupkiem ruchomym.

---------------
OKNOPLAST
43-200 Pszczyna
ul. Szymanowskiego 23
tel. 88 331 18 17
www.perfect-design.pl