Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 września 2017
  • wyświetleń: 23047

[WIDEO] TIR jedzie na czołówkę, o krok od wypadku w Suszcu

Na naszą redakcyjną skrzynkę trafiło mrożące krew w żyłach, nagranie z drogi wojewódzkiej w Suszcu. Kierowca samochodu ciężarowego wyprzedzał w niedowodzonym miejscu i niemalże doprowadził do wypadku.Film został nagrany kilka dni temu, przez kierowcę lokalnej pomocy drogowej, który niejednokrotnie widział skutki tak szaleńczej jazdy. Kierowca samochodu ciężarowego na rumuńskich tablicach rejestracyjnych, jadąc przez Suszec drogą wojewódzką 935, z dużą prędkością wyprzedził lawetę pomocy drogowej. Szofer kompletnie nie zwrócił uwagi na fakt, że w tym miejscu obowiązuje zakaz wyprzedzania.

Kierowca samochodu osobowego, jadący z przeciwnego kierunku, musiał gwałtownie hamować. W starciu z kilkudziesięciu tonową ciężarówką, nie miał by żadnych szans. Jak dodaje autor nagrania, policja została już powiadomiona o szaleńcu w ciężarówce.

Przybliżona lokalizacja miejsca nagrania

sid / pless.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA