pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 października 2017
  • wyświetleń: 1704

20-21 października - Jesienne Dni Otwarte w OPTYK Karolina

Artykuł sponsorowany:

Wciąż czekasz na złotą, polską jesień? Nie czekaj dłużej - do salonu OPTYK Karolina w Pszczynie zawita ona już weekend 20-21 października podczas JESIENNYCH DNI OTWARTYCH! Z tej okazji przygotowaliśmy iście złote promocje!

Optyk Karolina
Jesienne Dni Otwarte w OPTYK Karolina


  • Na dobry początek gwarantujemy bezpłatne badanie wzroku (przy zakupie okularów)!
  • Jeśli okaże się zaś, że długie jesienne wieczory, np. przy książce, czy komputerze nie są dla Twych oczu zbyt komfortowe, my damy Ci soczewki progresywne nawet do 50% taniej! Dla oczekujących czegoś więcej, para soczewek kontaktowych - nawet progresywnych GRATIS!
  • Dla wszystkich preferujących zaś okulary przygotowaliśmy mega rabaty do 40 % na soczewki okularowe, a także wyjątkową ofertę "okulary do pary", dzięki której otrzymasz od nas soczewki okularowe z antyrefleksem za 1zł!
  • Jako że są to dni otwarte, toteż każdy z naszych Klientów otrzyma od OPTYK Karolina jesienny prezent, zaś wszystkich odwiedzających obdarujemy słodkim upominkiem!


Optyk Karolina
Jesienne Dni Otwarte w OPTYK Karolina


Jesień jeszcze nigdy nie była dla Ciebie tak hojna! Szanując Twój czas i dbając o Twoją wygodę prosimy o wcześniejszą rejestrację osobistą lub telefoniczną tel. 695-730-046.

OPTYK Karolina - Twój świat okularów!

OPTYK Karolina

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 6

kom. 695 730 046OPTYK Karolina dla dzieci

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 2

kom. 695 010 548