pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 października 2017
  • wyświetleń: 6526

27-letni motocyklista nie zatrzymał się do kontroli drogowej

27-letni mężczyzna z Pszczyny nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Okazało się, że prowadził motocykl marki Honda, nie posiadając uprawnień.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie, 27-latek prowadził motocykl marki Honda bez uprawnień do kierowania pojazdami . - Ponadto za pierwszym razem nie zatrzymał się do kontroli drogowej pomimo podania takiego polecenia przez policjanta przy użyciu czerwonego światła latarki - dodają funkcjonariusze.

Zdarzenie miało miejsce w minioną środę przed godziną 23.00. Ostateczne mężczyznę zatrzymano na ulicy Żubrów w Jankowicach.

To nie pierwsza taka sytuacja, o której informują policjanci. Kilkanaście dni temu kierowca jednośladu marki BMW mknął DK-1 od strony powiatu bielskiego. Mimo wezwań policji z Bielska-Białej, zatrzymany został dopiero w powiecie pszczyńskim.

27-latek nie jest jedynym zatrzymanym w ostatnim czasie kierowcą jednośladu. 5 października w Łące na ulicy Turystycznej w ręce mundurowych wpadł kierowca motoroweru marki Longjia. Łączanin prowadził, choć wobec niego wcześniej orzeczony został zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Również bez odpowiednich dokumentów po Pszczynie jeździł samochodem marki Mazda mieszkaniec Bielska-Białej. Zatrzymany został w miniony piątek około 21.00 na ulicy Wojska Polskiego. Okazało się, że uprawnienia do kierowania pojazdem zostały mu wcześniej cofnięte.

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.