pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 listopada 2017
  • 13 listopada 2017
  • wyświetleń: 4661

Zgłoś kandydata w konkursie na "Wolontariusza Roku 2017"

Za nami:

Jeśli znasz kogoś, kto pracuje na rzecz mieszkańców gminy Pszczyna i komu nie jest obojętny los drugiego człowieka lub osobę, która z pasją oddaje się ważnej sprawie, zgłoś jej kandydaturę w konkursie na "Wolontariusza Roku 2017".

3 grudnia obchodzimy "Międzynarodowy Dzień Wolontariusza". Uroczysta gala odbędzie się tego dnia o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Zachęcamy mieszkańców gminy Pszczyna do zgłaszania kandydatów do wyróżnienia "Wolontariusz Roku 2017" .

Nominowaną osobę/osoby powinna cechować wrażliwość na otaczającą rzeczywistość oraz bezinteresowna pomoc społeczności lokalnej. Zgłoszenia kandydatów (zgodnie z załączoną kartą zgłoszenia) należy przesyłać w wersji elektronicznej na email: lfoltyn@pszczyna.pl lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Pszczynie, Referat Zdrowia, 43-200 Pszczyna, ul. Rynek 2 w dniach od 6 do 20 listopada.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.