Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 listopada 2017
  • 20 listopada 2017
  • wyświetleń: 11061

[WIDEO, ZDJĘCIA] XIV Festiwal Muzyki Kameralnej Musica da Chiesa

W weekend 17-19 listopada w Pszczynie odbywał się XIV Festiwal Muzyki Kameralnej Musica da Chiesa.Pierwszy koncert odbył się w piątek, 17 listopada w kościele ewangelickim. Publiczność miała możliwość wysłuchania muzyki kameralnej epoki baroku w wykonaniu: Martiny Procházkovej - sopran, Petera Pekarčíka - tenor, Rastislava Adamko - skrzypce oraz Zuzany Zahradníkovej - organy.

XIV Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa" - muzyka kameralna epoki baroku - 17.11.2017 r. · fot.


W sobotę, 18 listopada w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża św. królowała muzyka chóralna epoki baroku w wykonaniu Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego Con Fuoco pod batutą Katarzyny Machnik. Chórowi na organach akompaniował Damian Stania.

XIV Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa" - muzyka chóralna epoki baroku w wykonaniu Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego "Con Fuoco"- 18.11.2017 r. · fot.


Ostatni koncert w ramach XIV Festiwalu Muzyki Kameralnej Musica da Chiesa odbył się w niedzielę, 19 listopada w kościele p.w. Wszystkich Świętych. W jego ramach można było usłyszeć recital organowy Na 4 Ręce, Molte voci organ duo w wykonaniu Eweliny Bachul i Barbary Lorenc.

Koncerty prowadził Marcin Leśniewski.

XIV Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa" - recital organowy na 2 organistów- 19.11.2017 r. · fot.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA