pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 listopada 2017
  • wyświetleń: 4825

Eva Visage - nowy salon wizażu i stylizacji paznokci w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Salon wizażu i stylizacji paznokci Eva Visage należy do Pani Ewy Paczyńskiej, która w swoim dorobku ma współpracę przy wielu popularnych programach telewizyjnych, akcjach reklamowych i wyborach najpiękniejszej miss. Teraz zaprasza do nowo otwartego w naszym mieście salonu przy ulicy Plac Targowy 7.

Eva Visage - Pszczyna, ul.Plac Targowy 7


Pierwszy salon Eva Visage powstał osiem lat temu. Od samego początku Pani Ewa postawiła na perfekcyjną dbałość o każdy szczegół kobiecej urody i zadowolenie Klientek.

Dziś nasze salony w Pszczynie i w Czechowicach-Dziedzicach mogą zaoferować między innymi: makijaż na każdą okazję, przedłużanie rzęs kilkoma metodami, nakładanie henny na brwi i rzęsy oraz ich regulację. Dbamy także o Wasze dłonie i stopy. Dla stałych Klientów przewidziane są zniżki i upominki.

Równocześnie firma wciąż prężnie się rozwija, a pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. Pani Ewa jest wykładowcą i szkoleniowcem dlatego chętnie przekazuje swoją wiedzę podczas szkoleń i warsztatów, prowadząc zajęcia indywidualne oraz w grupach.

W ostatnich latach Pani Ewa Paczyńska - właścicielka salonów Eva Visage była zapraszana do pomocy w zakresie wizażu przy znanych programach telewizyjnych ("Taniec z Gwiazdami", "The Voice of Poland"), brała również udział przy akcjach reklamowych, a także dbała o uczestniczki pokazów mody i wyborów miss.

Ogrom pracy i wyjątkowość salonów Eva Visage zostały dostrzeżone w branży i zaowocowały wygraną w konkursie na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016!

Jeśli również szukacie profesjonalnego podejścia i fachowo wykonanej usługi, zapraszamy serdecznie!

--

Eva Visage
www.evavisage.pl
Facebook
Telefon: 530 448 316

Nasze salony:
Pszczyna, ul.Plac Targowy 7 (nad Puchałka Hair Academy)


Czechowice-Dziedzice
ul.Piłsudskiego 8