pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 listopada 2017
  • wyświetleń: 856

Podziękowali pracownikom Korpusu Służby Cywilnej

W Komendzie Powiatowej Policji w Pszczynie odbyło się spotkanie kierownictwa z pracownikami cywilnymi zorganizowane z okazji Święta Korpusu Służby Cywilnej. Szef pszczyńskiej jednostki podziękował wszystkim za rzetelność i zaangażowanie podczas wykonywania codziennych zadań, a także podkreślił ogromny wkład pracowników cywilnych w rozwój administracji rządowej oraz budowanie pozytywnego wizerunku Policji.

Policja, Pszczyna
Podziękowali pracownikom Korpusu Służby Cywilnej. · fot.


Każdego dnia, pracownicy cywilni z ogromnym poświęceniem wspierają funkcjonowanie uzbrojonej i umundurowanej formacji, jaką jest Policja. Zajmują się obsługą sekretariatów, pracują w kadrach, kancelarii tajnej, czy w zespole łączności i informatyki. Zajmują się finansami, zaopatrzeniem, a także dbają o czystość i porządek w budynku. Ich rola często bywa niedoceniona, jednak warto pamiętać, że bez rzetelnych członków Korpusu Służby Cywilnej żadna organizacja administracji rządowej nie mogłaby istnieć.

Policja, Pszczyna
Podziękowali pracownikom Korpusu Służby Cywilnej. · fot.


Pszczyńska komenda dla swoich pracowników cywilnych jest wyjątkowym miejscem. To w niej spędzają prawie połowę dnia przez pięć dni w tygodniu i to z nią łączą mnóstwo wspomnień. Aby wspomnienia, szczególnie te najmilsze, były wciąż żywe, w tym roku komendanci i naczelnicy wydziałów spotkali się z pracownikami cywilnymi, aby podziękować im za profesjonalne wypełnianie swoich codziennych obowiązków.

Policja, Pszczyna
Podziękowali pracownikom Korpusu Służby Cywilnej. · fot.


Podczas uroczystego świętowania komendant złożył wszystkim obecnym wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia i życzył dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz powodzenia w życiu prywatnym.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.