Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 listopada 2017
  • 28 listopada 2017
  • wyświetleń: 26020

[ZDJĘCIA] Zawody JSW Runmageddon w powiecie pszczyńskim

W niedzielę, 26 listopada na hałdach oraz terenie przyległym do KWK "Pniówek" odbył się ekstremalny bieg JSW Runmageddon o Puchar Prezesa JSW. Uczestnikom udzielił się węglowy klimat i pokazali na co ich stać.

Zawody JSW Runmageddon w Pniówku - 26.11.2017 · fot.


Podczas niedzielnego JSW Runmageddon biegacze mieli do pokonania trasę o długości 6 km z ponad 20 przeszkodami. Bieg był wyzwaniem dla sprawności, siły i odporności uczestników. Również dzieci miały możliwość zmierzenia się z przeszkodami przystosowanymi specjalnie dla nich. Na trasie o długości kilometra do pokonania było kilkanaście przeszkód, a dzieci podzielone były na trzy kategorie wiekowe.

W trakcie trwania imprezy na uczestników oraz kibiców czekały liczne atrakcje: strefa KIDS oraz animacje dla dzieci. Pojawiła się również strefa Challenge Haiera, na której można było sprawdzić swoje siły. Wystąpiła orkiestra KWK Pniówek oraz zaprezentowały się grupy: akrobatyczna Unique Lightz i taneczna Metro Crew.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA