Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 listopada 2017
  • wyświetleń: 8349

33-latek prowadził po alkoholu. Miał ponad 3 promile i skasował 23 słupki

Znajdował się w okolicach jednego z głównych skrzyżowań w Suszcu, kiedy świadkowie zauważyli, jak "kasuje" po kolei słupki oraz znaki drogowe. 33-letni kierowca Forda miał przeszło 3 promile alkoholu w organizmie. Usłyszał już zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo mogą mu grozić nawet 2 lata więzienia.

Zbliżała się 15.00, kiedy we wtorek na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Piaskowej w Suszcu, kierowca Forda Focusa stracił panowanie nad swoim pojazdem. Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna przejechał po całym rzędzie przęseł i kilku oznaczeniach drogowych. W sumie zostało zniszczonych ponad 20 słupków i kilka znaków kierunkowych.

Wezwani na miejsce policjanci od razu wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu i zwrócili uwagę na jego problemy z utrzymaniem równowagi oraz bełkotliwą mowę. Podejrzenia mundurowych potwierdziły wyniki przeprowadzonego badania. Okazało się, że 33-latek miał w swoim organizmie przeszło 3 promile alkoholu. W najbliższym czasie przyjdzie mu ponieść konsekwencje prawne swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze. Póki co usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA