Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 listopada 2017
  • wyświetleń: 5307

Fit Matka Wariatka napisała kolejną książkę. Jest już w sklepach

22 listopada odbyła się premiera drugiej książki Joanny Kajstury. "Ambaras, kolory i pomidory. Szczere gadki Fit Matki Wariatki" to kolejny poradnik skierowany do kobiet.

fit matka wariatka
Fit Matka Wariatka wydała kolejną książkę · fot.


Pół roku po premierze książki "Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki", pszczynianka wydała kolejną książkę - "Ambaras, kolory i pomidory. Szczere gadki Fit Matki Wariatki". Premiera odbyła się 22 listopada.

Nowa książka Joanny Kajstury to bezkompromisowy poradnik skierowany do kobiet, przekonujący czytelniczki do okazywania sobie szacunku, życzliwości, pomocy i wspierania się. Książka w bardzo szczery i bezpośredni sposób obnaża relacje miedzy kobietami. Piętnuje okazywanie sobie wyższości, ośmieszanie, obgadywanie, wojny podjazdowe, donoszenie, bezpardonową walkę o stanowiska i wpływy, służbowe interesowne romanse.

- Chciałabym, żeby ta książka była Ci pomocą. Żeby otworzyła Ci oczy na życie. Na to, co dzieje się wokoło. Na ludzi, którzy zawsze będą niezadowoleni, niezależnie od tego, jak bardzo będziesz się starać, aby zaskarbić sobie ich względy. Chciałabym, abyś czytając tę książkę, zrozumiała, że żadna z nas nie jest ani lepsza, ani gorsza. Że każda ma jasne i ciemne strony, że nasze życie to nie zawsze suma naszych wyborów, choć właśnie takie powinno być - mówi Joanna Kajstura.

Książkę wydało wydawnictwo Burda Publishing Polska. Pozycja jest dostępna w salonach sieci Empik oraz na stronie empik.com.

fit matka wariatka
Okładka książki "Ambaras, kolory i pomidory. Szczere gadki Fit Matki Wariatki" · fot.

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA