pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 listopada 2017
  • 4 grudnia 2017
  • wyświetleń: 4826

[ZDJĘCIA] W hali POSiR odbyły się IX Pszczyńskie Targi Edukacyjne

Aż 21 szkół policealnych i uczelni wyższych zaprezentowało swoją ofertę podczas kolejnej edycji Targów Edukacyjnych Powiatu Pszczyńskiego, które odbyły się w poniedziałek w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

IX Pszczyńskie Targi Edukacyjne - 4.12.2017 · fot.


Targi edukacyjne to impreza skierowana przede wszystkim dla najstarszych roczników szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pszczyńskiego, których uczniowie stoją przed wyborem uczelni wyższej lub szkoły policealnej. W hali POSiR-u swoją ofertę przedstawiły prywatne oraz publiczne szkoły i uczelnie, głównie z terenu województwa śląskiego.

Do hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji przybyło kilkuset uczniów z powiatu pszczyńskiego, którzy podczas trzygodzinnego wydarzenia mogli poznać oferty aż 21 placówek edukacyjnych.

IX Pszczyńskie Targi Edukacyjne - 4.12.2017 · fot.


Imprezę otworzyli wicestarosta Krystian Szostak oraz burmistrz Dariusz Skrobol. - Mam nadzieję, że dzisiaj każdy znajdzie coś dla siebie. Idźcie w świat i uczcie się, abyście za parę lat wrócili tutaj, jako ludzie wykształceni, bo to otworzy przed wami nowe perspektywy - podkreślał wicestarosta Krystian Szostak.

Organizatorem targów była firma Imprezatorzy.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.