pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 listopada 2017
  • wyświetleń: 993

[ZDJĘCIA] W Pawłowicach przygotowania do świąt rozpoczęte

Uczestniczki Dopołudniowych Spotkań z Kulturą rozpoczęły już przygotowania do świąt.

W Pawłowicach przygotowania do świąt rozpoczęte - 11.2017 · fot.


Seniorzy z gminy spotykają się w każdą środę miesiąca, aby wspólnie z instruktorką Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach Gabrielą Gwiszcz spędzić czas na kreatywnych zadaniach oraz wspólnych rozmowach. Od połowy listopada Panie rozpoczęły przygotowania do świąt.

W minionym tygodniu uczestniczki wykonały efektowne przeźroczyste bombki choinkowe ozdobione gipiurą oraz cekinami. Natomiast podczas spotkania, w środę, 29 listopada, Panie wykonywały ozdobne choinki. Na wcześniej przygotowane styropianowe i papierowe stożki uczestniczki przyklejały płatki kosmetyczne tworząc tym samym oryginale ozdoby świąteczne. Tak przygotowane choinki można dowolnie dekorować - cekinami, małymi bombeczkami, koralikami, gwiazdkami oraz brokatem.

W trakcie spotkania uczestniczki wymieniały się wiedzą i doświadczeniem w przygotowywaniu ozdób świątecznych. Wszystkie prace, które zostały wykonane podczas spotkania, panie zabierają ze sobą do domu, aby już teraz poczuć klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.