pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 grudnia 2017
  • wyświetleń: 6051

Edukatorka najpopularniejszej marki fryzjerskiej w Polsce otwiera salon

Artykuł sponsorowany:

Katarzyna Rozmus, edukatorka Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin otworzyła swój pierwszy salon. Lokal jest usytuowany w centrum Pszczyny - w Galerii Młynówka przy ul. Dworcowej 7. Jest to odnowiona wersja salonu fryzjerskiego ,,Creativo".

Salon fryzjerski Creativo w Pszczynie - Galeria Młynówka, ul. Dworcowa 7
Katarzyna Rozmus otworzyła salon fryzjerski w Pszczynie!Co ma do zaoferowania nowa właścicielka?- Salon Fryzjerski Creativo Katarzyna Rozmus to nowa jakość usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pracy jako fryzjer-stylista Salonów Berendowicz & Kublin oraz edukator Akademii Szkoleniowej B&K zdobyłam duże doświadczenie i zaczerpnęłam wiele inspiracji. Już od paru lat myślałam o założeniu czegoś swojego, gdzie mogłabym zrealizować swoje pomysły. Moje marzenie właśnie się spełniło. Prowadząc salon z pewnością będę kładła nacisk na jak najlepszą obsługę klienta - począwszy od zastosowania profesjonalnych technik strzyżeń i kreatywnych koloryzacji, a skończywszy na uświadamianiu klientów jak utrzymać zdrową kondycję włosów.

Katarzyna Rozmus


Już od 1 grudnia zapraszamy do skorzystania z całego wachlarzu usług, który oferujemy w naszym salonie. Z tej okazji rozdajemy 30% RABATY na wszystkie usługi !! Promocja ta trwa do 9 grudnia.

Salon fryzjerski Creativo w Pszczynie - Galeria Młynówka, ul. Dworcowa 7


Salon fryzjerski Creativo w Pszczynie - Galeria Młynówka, ul. Dworcowa 7


Lokalizacja:
Salon Fryzjerski Creativo Katarzyna Rozmus
ul. Dworcowa 7
43-200 Pszczyna
tel. 32 760 57 44
e-mail info@creativostudio.pl

Godziny otwarcia:
  • od poniedziałku do piątku: 8.00 - 20.00
  • sobota: 8.00 - 15.00


www.creativostudio.pl
www.facebook.com/creativopszczyna/
www.creativo.versum.com