pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 grudnia 2017
  • wyświetleń: 9440

Steruj choinką za pomocą smartfona! Rozdajemy 10 urządzeń firmy Zamel!

Choinka rozświetlona mnóstwem lampek dekoracyjnych to z całą pewnością symbol Świąt Bożego Narodzenia niezbędny w każdym domu. Teraz tradycyjna choinka świąteczna, a dokładnie oświetlenie choinkowe może być sterowane z poziomu smartfona. Taką możliwość daje nowe rozwiązanie firmy ZAMEL - przycisk nożny Wi-Fi z modułem sterowania oświetleniem PNW-01.

UWAGA - KONKURSDla Czytelników pless.pl firma ZAMEL ufundowała 10 urządzeń PNW-01 do sterowania oświetleniem choinkowym za pomocą smartfona. Przez 3 dni, od czwartku do soboty (7-9 grudnia), na tej stronie będzie publikowanych 10 pytań. Kto pierwszy prawidłowo odpowie - wygrywa urządzenie. Pytania będą ukazywać się o różnych porach dnia. Zapraszamy do zabawy.KonkursZobaczcie jak działa urządzenie PNW-01

Urządzenie PNW-01 to nie lada gratka dla wszystkich osób lubiących nowinki techniczne. Dzięki niemu można z łatwością włączać i wyłączać oświetlenie choinkowe będąc nie tylko w domu, ale także w dowolnym miejscu na świecie. Przycisk nożny jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy gniazdko do którego podłączone jest oświetlenie świąteczne znajduje się w miejscu trudno dostępnym. PNW-01 to także niezastąpiony gadżet dla osób, które notorycznie zapominają o wyłączeniu oświetlenia choinkowego przed wyjściem z domu.

zamel
Przycisk nożny Wi-Fi z modułem sterowania oświetleniem PNW-01


Przycisk nożny można zainstalować w kilku prostych krokach. Najpierw należy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację, kolejny krok to tworzenie konta, bądź zalogowanie się do aplikacji. Następnie należy podłączyć PNW-01 do prądu, dodać urządzenie i już można komfortowo sterować oświetleniem za pomocą smartfona. Oświetlenie można włączyć/wyłączyć również z poziomu przycisku nożnego.
Święta, święta..., a po świętach przycisk nożny PNW-01 można z powodzeniem zastosować do komfortowego sterowania dowolnym źródłem światła.

ZAMEL DLA PROJEKTU SUPLAPrzycisk nożny Wi-Fi z modułem sterowania oświetleniem PNW-01 jest jednym z czterech produktów, które firma ZAMEL stworzyła w ramach społeczności SUPLA. Oprócz PNW-01 w sprzedaży dostępne są:

  • ROW-01 - jednokanałowy sterownik Wi-Fi pozwalający na włączanie i wyłączanie dowolnego gniazdka, bądź oświetlenia w całym domu,
  • Pszczyna, 20 XI 2017 r.
  • ROW-02 - dwukanałowy sterownik Wi-Fi, umożliwiający sterowanie dwoma niezależnymi urządzeniami,
  • SRW-01 - prosty oraz intuicyjny sterownik rolet Wi-Fi pozwalający na lokalne oraz zdalne sterowanie roletami oraz markizami.


zamel
Przycisk nożny Wi-Fi z modułem sterowania oświetleniem PNW-01


O SPOŁECZNOŚCI SUPLADostępne na rynku systemy automatyki budynkowej są zazwyczaj bardzo złożone, zamknięte i kosztowne. W wielu przypadkach wymagają instalacji już na etapie budowy obiektu. SUPLA jest prosta, otwarta i bezpłatna. Umożliwia budowanie elementów wykonawczych w oparciu o platformy RaspberryPI, Arduino czy też ESP8266 i łączenie ich ze sobą z wykorzystaniem sieci LAN oraz Wi-Fi. Dzięki SUPLI można sterować oświetleniem, włączać i wyłączać urządzenia AGD i RTV, otwierać i zamykać bramy oraz drzwi, czy też kontrolować temperaturę w pomieszczeniach. SUPLA rozwijana jest na zasadach Otwartego Oprogramowania oraz Otwartego Sprzętu.

GDZIE KUPIĆ?PNW-01 można kupić w cenie 99,99 zł na stronie e-sklep.zamel.pl/produkt/przycisk-nozny-wi-fi-pnw-01/ oraz w najlepszych hurtowniach elektrotechnicznych w całej Polsce.

zamel

REKLAMA

REKLAMA