pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 grudnia 2017
  • wyświetleń: 10427

Trwają poszukiwania 17-letniej Joanny Kołodziej z Tychów

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje zaginionej Joanny Kołodziej. Nastolatka w czwartek, 30 listopada wyszła z mieszkania przy ul. Ejsmonda w Tychach i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała również żadnego kontaktu z bliskimi. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Zaginiona Joanna Kołodziej
Trwają poszukiwania 17-letniej Joanny Kołodziej z Tychów · fot.


Tyscy policjanci wszczęli poszukiwania za Joanną Kołodziej w związku ze zgłoszeniem jej zaginięcia. 17-latka wyszła z domu 30 listopada i do chwili obecnej nie powróciła.

Joanna Kołodziej ma ok. 168 cm wzrostu, waży około 60 kg. 17-latka ma czarne włosy do ramion, okrągłą twarz i przylegające uszy. W dniu zaginięcia ubrana była w granatową kurtkę typu parka z kapturem obszytym futrem i jeansowe spodnie koloru granatowego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach: (32) 325-63-86 albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

BM / pless.pl, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Przypominamy, że do niedzieli do godz. 21:00 obowiązuje cisza wyborcza.