pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 grudnia 2017
  • wyświetleń: 7190

26-latek z Bielska-Białej kradł alkohol z supermarketu w Pszczynie

26-letni mieszkaniec Bielska-Białek z jednego z pszczyńskich supermarketów próbował skraść butelki z drogim alkoholem i męskie kosmetyki. Został ujęty przez ochronę sklepu. Okazało się, że działał już w warunkach recydywy.

26-latka zatrzymano w czwartek po południu, tuż po tym, jak przekroczył linię kas nie płacąc za towar. Personel natychmiast powiadomił o zdarzeniu miejscowych policjantów. Po przybyciu mundurowych, okazało się, że 26-latek gościł już wcześniej w Pszczynie, dokładnie w tym samym sklepie. Zgodnie z zapisem monitoringu wówczas również nie uregulował rachunku za sprawunki.

Podejrzany skupiał się głównie na drogim alkoholu i kosztownych kosmetykach. Podczas przesłuchania wyjaśniał, że wszystko, co zdołał wynieść ze sklepu 1 grudnia sprzedał przypadkowym osobom, a uzyskane w ten sposób pieniądze wydał na własne potrzeby.

Odzyskany przez policjantów skradziony towar wrócił już na półki sklepowe. Gdzie natomiast wróci podejrzany, już wkrótce zadecyduje sąd i prokurator. Mężczyzna działał bowiem w warunkach powrotu do przestępstwa.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Przypominamy, że do niedzieli do godz. 21:00 obowiązuje cisza wyborcza.