Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 grudnia 2017
  • 12 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5811

Silny wiatr utrudnia kursowanie pociągów. Komunikacja zastępcza

Osoby udające się dziś w podróż koleją muszą uzbroić się w cierpliwość. Z powodu silnego wiatru niektóre pociągi są opóźnione lub odwołane, inne zaś zastąpione zostały autobusami.

koleje śląskie
Silny wiatr utrudnia kursowanie pociągów · fot.


Najtrudniejsza sytuacja dotyczy odcinków Żywiec - Zwardoń i Skoczów - Wisła Głębce. Na tych liniach za część pociągów kursują zastępcze autobusy.

- Przyczyną powyższych utrudnień są opadające drzewa na sieć trakcyjną. Po ich usunięciu przez zarządcę infrastruktury (PKP Polskie Linie Kolejowe) będziemy mogli wrócić do prowadzenia ruchu kolejowego. Zakładamy, że otwarcie szlaku Skoczów - Wisła Głębce nastąpi ok. godz. 10.00, a szlaku Żywiec - Zwardoń ok. godz. 15.00 - informują Koleje Śląskie.

Utrudnienia mogą także wystąpić na innych liniach. W związku z powyższym prosimy pasażerów o to, aby śledzili komunikaty zamieszczane na stronie internetowej poświęconej utrudnieniom.

BM / pless.pl, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA