Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 grudnia 2017
  • wyświetleń: 4459

Szef artystyczny Teatralnej Maszyny w gronie "Lokalnych bohaterów"

W ubiegły czwartek w Muzeum Śląskim miała miejsce gala podsumowująca projekt "Lokalni bohaterowie inspirują". Jedną z wybranych i docenionych w projekcie osób był Wojciech Jakubiec.

Wojciech Jakubiec w gronie "Lokalnych bohaterów"
Wojciech Jakubiec w gronie "Lokalnych bohaterów" · fot.


Akcja ta polegała na wyborze 30 Lokalnych Bohaterów tj. liderów, aktywistów, społeczników związanych z województwem śląskim, którzy w codziennym życiu wykazują się odwagą, aktywnością, uczciwością i spontaniczną chęcią działania na rzecz lokalnej społeczności. Organizatorem akcji był Śląski Urząd Wojewódzki.

gala podsumowująca projekt "Lokalni bohaterowie in
Gala podsumowująca projekt "Lokalni bohaterowie inspirują" · fot.


Jedną z wybranych i docenionych w projekcie osób był Wojciech Jakubiec. Działacz miejski i szef artystyczny festiwalu Teatralna Maszyna Pszczyna. Koordynator Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Współtwórca interaktywnego przewodnika po Pszczynie "Sąsiedzki GPS".

Sama zaś sesja fotograficzna, której rezultatem jest krążąca przez ostatnie dwa miesiące po śląsku wystawa, to realizacja działających w naszym regionie i pochodzących z Piasku Anny i Jerzego Rzechanka.

Anna i Jerzy Rzechanek
Anna i Jerzy Rzechanek na tle wystawy "Lokalny bohaterowie inspirują" · fot.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA