Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 grudnia 2017
  • wyświetleń: 7235

Maciej Kolon został wybrany sekretarzem śląskiego zarządu PO

Pochodzący z Piasku Maciej Kolon został sekretarzem w zarządzie śląskiego regionu Platformy Obywatelskiej. Wybory w wojewódzkich strukturach partii przeprowadzono w poniedziałek.

Dariusz Skrobol, Maciej Kolon
Maciej Kolon i Dariusz Skrobol (zdjęcie z turnieju koszykówki ulicznej w Pszczynie) · fot.


Maciej Kolon urodził się w 1983 roku. Z wykształcenia jest socjologiem. Był wieloletnim współpracownikiem posła Tomasza Tomczykiewicza, radnym miejskim w kadencji 2010-2014, a obecnie radnym w Sejmiku Województwa Śląskiego. W sejmiku jest przewodniczącym Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz członkiem Komisji Rewizyjnej.

platforma PO, zarząd
fot.


Pracami nowego śląskiego zarządu PO będzie kierował Wojciech Saługa. W skład nowego zarządu weszło czworo wiceprzewodniczących: poseł Borys Budka, prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, poseł Krzysztof Gadowski oraz wiceprezydent Częstochowy Andrzej Szewiński. Funkcję skarbnika objął wiceprezydent Chorzowa Marcin Michalik. W zarządie są także: Grzegorz Wolnik, szef klubu radnych Platformy w sejmiku województwa oraz: Sylwia Cieślar, Mirosław Duży, Tomasz Głogowski, Jarosław Kleszczewski, Jarosław Klimaszewski, Marek Krząkała, Izabela Leszczyna, Jarosław Makowski, Beata Małecka-Libera, Mirosława Nykiel, Małgorzata Pępek, Danuta Pietraszewska, Marek Wójcik.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA