Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 grudnia 2017
  • wyświetleń: 4021

Z Woli pojadą busy do Oświęcimia oraz Brzeszcz? Trwają rozmowy

W poniedziałek w siedzibie Urzędu Gminy Miedźna wójt Bogdan Taranowski spotkał się Katarzyną Jochymek oraz Krzysztofem Odzimek w sprawie uruchomienia transportu publicznego na linii Wola - Oświęcim - Brzeszcze - Góra - Wola. Podczas spotkania przewoźnik wyraził chęć uruchomienia busów na tej trasie.

Wójt gminy, Bogdan Taranowski przedstawił potrzeby mieszkańców gminy: osób pracujących, uczniów i studentów dojeżdżających do szkół i uczelni oraz mieszkańców odwiedzających chorych w szpitalu w Oświęcimiu. Zadeklarował również ze swojej strony pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem stosownej koncesji na przewóz osób, jak również zgody na korzystanie z przystanków.

Po przygotowaniu przez przewoźnika rozkładów jazdy odbędzie się kolejne spotkanie, na którym zostaną omówione szczegóły dotyczące terminu uruchomienia kursów, jak również ceny i zasady sprzedaży biletów.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA