pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 grudnia 2017
  • 21 grudnia 2017
  • wyświetleń: 6623

Żywe choinki w atrakcyjnych cenach z bezpłatnym dowozem!

Artykuł sponsorowany:

Święta Bożego Narodzenia trudno wyobrazić sobie bez prawdziwie pięknej, zielonej, żywej choinki. Dlatego firma Choinki Lukas z Pszczyny zaprasza wszystkich klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych do zapoznania się ze swoją ofertą handlową dotyczącą jodły kaukaskiej zwanej inaczej jodłą Nordmanna.

pless


Firma choinki-lukas od ponad 10 lat zajmuje się uprawą jodły kaukaskiej (Abies Nordmanniana), a jej plantacje znajdują się w północnych rejonach Danii, do których właściciel ma wyłączność. Wieloletnie doświadczenie w uprawie choinek, staranność i metodyczne podejście do pielęgnacji powoduje, że jakość drzewek doceniana jest w Polsce i Europie.

Oferujemy sadzonki jodły kaukaskiej w różnych klasach i rozmiarach od 1 metra do 7 metrów. Drzewka te są najbardziej popularne wśród odbiorców ze względu na charakterystyczny kształt i zabarwienie. Jodły wycinane są ręcznie piłami, dbamy o to, żeby zawsze prawidłowo okrzesać ich dolne gałązki.

Choinki


Jodły kaukaskie są najbardziej wytrzymałe ze wszystkich drzewek bożonarodzeniowych. Igły zasychają i nie opadają, w związku z tym jodła może stanowić ozdobę przez wiele tygodni. Jest ceniona ze względu na swoja trwałość oraz walory estetyczne-szlachetny wygląd. Ponadto igły są elastyczne, miękkie i nie kłują, wiec sprawdzają się w domach z małymi dziećmi. Jodła nie wydziela zapachu, dlatego polecana jest alergikom.

Uwaga!
Mini jodełki już od 20,00 zł.
Przy zakupie oferujemy Państwu dowóz choinki gratis.


Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego drzewka Bożonarodzeniowego, które z pewnością nada świątecznego klimatu w Państwa domach.

--
"Lukas"
Łukasz Witosz
Adres: ul. Męczenników Oświęcimskich 43 przy drodze Pszczyna-Ćwiklice
Telefon: +48 728 363 119
E-mail: biuro@choinki-lukas.pl