pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3197

F.P. Szlif-Pol - od 10 lat kolorujemy świat

Artykuł sponsorowany:

Firma Szlif-Pol obchodzi właśnie jubileusz 10-lecia. Z tej okazji składa podziękowania i świąteczne życzenia.

szlif-pol

Drodzy Państwo!Pragniemy podzielić się z Wami wspaniałą informacją! Oto minęło 10 lat odkąd podjęliśmy decyzję o uruchomieniu naszej działalności. Przez te wszystkie lata rozwijaliśmy się, wdrożyliśmy w życie wiele planów i projektów usługowych, wielokrotnie zostaliśmy nagrodzeni wyróżnieniami i certyfikatami. Obecnie jesteśmy dumni z zakresu wyspecjalizowanych usług jakie możemy dla Państwa świadczyć.

Mowa o kompleksowej obróbce powierzchni, naprawie i renowacji wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, szkła i gumy. Umiejętności odzysku elementów przeznaczonych do utylizacji oraz przywracaniu detali lakierowanych i surowych do powtórnego użytku.

Oferujemy usługi lakierowania, szlifowania, aktywowania, hydrografiki, montażu podzespołów, sortowania, kontroli jakości i naprawy elementów dla przemysłu i klienta indywidualnego (automotive, meble, AGD, elektronika, fasady, stolarka okienna i drzwiowa, wyposażenie mieszkań itp.)

F.P. Szlif-Pol


Specjalizujemy się również w polerowaniu i szlifowaniu detali metalowych przeznaczonych pod galwanikę (armatura łazienkowa, AGD, automotive i inne). Zajmujemy się także doradztwem i szkoleniem w zakresie zagadnień procesu lakierowania.

Dzięki współpracy zgranego zespołu, którzy tworzą pełni pasji i otwarci na wyzwania specjaliści, możemy Państwu zaoferować usługi, których wizytówką jest:

  • precyzja
  • unikalność
  • innowacyjność rozwiązań
  • dbałość o najmniejszy detal i perfekcyjne wykończenie każdego elementu


Wśród kontrahentów postrzegani jesteśmy jako rzetelny i elastyczny partner, który realizuje zlecenia terminowo z największą starannością przy zachowaniu zasad przyjaznego traktowania środowiska naturalnego i optymalizacji kosztów.

Oferujemy szeroki zakres indywidualnych rozwiązań. Pracę nad każdym zleceniem rozpoczynamy od dokładnej analizy zagadnienia, łącznie z przeprowadzeniem koniecznych testów, następnie wybieramy optymalne rozwiązania i odpowiednie dla nich materiały.

F.P. Szlif-Pol


Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. Przez całą dekadę istnienia naszej działalności, angażujemy się w wiele inicjatyw na rzecz rozwoju nauki, szkolnictwa, sportu i muzyki.

Jesteśmy stałym sponsorem i współorganizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych i sportowych, wspieramy akcje charytatywne.

Mamy przyjemność być partnerem Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 im. Gen. Józefa Bema w Pszczynie. Kształcimy uczniów w zawodzie lakiernika podczas praktyk szkolnych w naszym zakładzie. Dołączamy się do hasła i szkole z przyszłością mówimy tak.

F.P. Szlif-Pol


F.P. Szlif-Pol


Wierzymy, że wszystkie nasze działania dodadzą nam energii na realizację pomysłów i planów przez kolejne 10 lat. F.P. Szlif-Pol to profesjonalizm i duże możliwości.

Zapraszamy do współpracy.Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00-15:00.

F.P. SZLIF-POL


Beata Ostrowska
Zakład nr 1 ul. Wolności 14
43-229 Ćwiklice
tel. 663-774-034
tel. 32-212-87-78