Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5547

Kasy biletowe na dworcu kolejowym w Pszczynie będą czynne dłużej

W nowym roku zmienią się godziny otwarcia kas biletowych na dworcu kolejowym w Pszczynie. Od 1 stycznia okienka będą czynne dłużej.

Dworzec kolejowy, kasa
Kasy biletowe na dworcu kolejowym w Pszczynie będą czynne dłużej · fot.


Od 1 stycznia kasa na dworcu kolejowym w Pszczynie czynna będzie 7 dni w tygodniu w godzinach od 5.30 do 13.00 i od 13.30 do 21.00. Natomiast przerwy obowiązywać będą od godziny 9.20 do 9.35 oraz od 16.15 do 16.30. Przypominamy, że na dworcu dostępny jest również biletomat.

- Wprowadzane zmiany w zakresie godzin otwarcia niektórych kas zostały poprzedzone analizą sprzedaży biletów w poszczególnych godzinach i lokalizacjach. Ma to służyć przystosowaniu godzin otwarcia okienek kasowych do rzeczywistych potoków podróżnych. Zmiany wynikają również z rozwoju i upowszechniania naszych pozostałych kanałów dystrybucji biletów, m.in. SkyCasha, e-podróżnika i Kolportera - informują Koleje Śląskie.

BM / pless.pl, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA