Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 grudnia 2017
  • 29 grudnia 2017
  • wyświetleń: 8486

Na rondzie lampy nie działają, ale tabliczka o... nowym oświetleniu jest

Rondo św. Jadwigi Śląskiej utonęło w ciemnościach. Od kilku dni na skrzyżowaniu nie działa oświetlenie. Jest za to tabliczka... o modernizacji lamp.

Niedziałające oświetlenie przy rondzie św. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie - 28.12.2017 · fot.


Pan Mariusz, który napisał do nas w tej sprawie, zwraca uwagę, że "egipskie ciemności" na rondzie zaczęły się jeszcze przed świętami. Światła nie działają na rondzie i potem w kierunku centrum miasta aż do wysokości parkingu przy cmentarzach przy ulicy Katowickiej i Chińskiej Bramy. Ciemno jest także na części ulicy Bieruńskiej. Nadmienia, że teraz, gdy słońce zachodzi przed godziną 17.00, to brak działającego oświetlenia na przejściach dla pieszych stwarza spore zagrożenie.

Co ciekawe, nieco wcześniej oświetlenie w tym miejscu zostało zmodernizowane, a inwestycji towarzyszyło wbicie tabliczki, z której (za dnia) możemy wyczytać o technologii, pozyskanych funduszach na ten cel i inwestorze.

- Najpierw postawili na rondzie tablicę z informacją o projekcie wymiany oświetlenia na ledowe. Lampy wymienili, ale problem w tym, że podziałało tylko kilka czy kilkanaście dni - komentuje sytuację czytelnik.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA