Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 stycznia 2018
  • 6 stycznia 2018
  • wyświetleń: 7076

Dominika Jarczok z Jankowic wystąpi na mistrzostwach rzeźbienia w lodzie

Dominika Jarczok z Jankowic rok temu reprezentowała Polskę w Międzynarodowym Konkursie Rzeźby Lodowej w Edmonton w Kanadzie. Teraz mieszkanka naszej gminy wystartuje w Międzynarodowych Mistrzostwach Świata Rzeźbienia w Lodzie w Finlandii! Trzymamy kciuki!

Dominika Jarczok
Dominika Jarczok z Jankowic wystąpi na mistrzostwach rzeźbienia w lodzie. · fot.


- Kolejny raz dane mi będzie reprezentować Polskę, Śląsk i Pszczynę w Międzynarodowych Mistrzostwach Świata Rzeźbienia w Lodzie w Finlandii - zapowiada swój występ Dominika Jarczok.

Zawody odbędą się w miejscowości Jäälinna już 3 lutego, w jaskini, 15 metrów pod ziemią. Weźmie w nim udział 13 zespołów z całego świata. Motywem przewodnim tego konkursu będzie "Prehistoria".

- Moim partnerem tym razem będzie niesamowity Kee Gewah, wielokrotny laureat konkursów na całym świecie, Szwed malezyjskiego pochodzenia - przedstawia swojego pomocnika mieszkanka gminy Pszczyna.

Dominika Jarczok
Dominika Jarczok · fot.


Do dziś Dominika mile wspomina start w zawodach w Kanadzie, który dał jej przepustkę i możliwości kolejnych występów.

- Od zeszłego konkursu w Kanadzie udało mi się odwiedzić w związku z projektami i nauką: Kanadę, Chiny, Niemcy, Belgię, Holandię, Francję i Czechy. To był intensywny rok. Dane mi było współpracować z największymi mistrzami w dziedzinie - opowiada jankowiczanka.

Równocześnie nie zapomina o osobach, które dopingowały ją w realizacji marzeń: - Ogromnie za to Wam dziękuję, za każdego rodzaju wsparcie, zainteresowanie i pomoc, za którą jestem niesamowicie wdzięczna, co staram się udowodnić, stając się coraz lepsza w tym co robię. Jeśli to możliwe, proszę o dalsze wsparcie w każdej postaci! - mówi i dodaje: - Mam szczerą nadzieję że w tym roku rozpocznę z przytupem. Trzymajcie proszę kciuki!

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA