Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2210

Zakończyła się przebudowa ulicy Mickiewicza w Piasku

Pod koniec roku zakończono przebudowę ul. Mickiewicza w Piasku. Na 450 metrowym odcinku ułożona została nawierzchnia z kostki.

Mickiewicza, Piasek, ulica, droga
Zakończyła się przebudowa ulicy Mickiewicza w Piasku · fot.


Roboty wykonała firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne ROL-BUD z Kobielic. Zanim rozpoczęły się prace budowlane, przygotowana została kanalizacja sanitarna. Kolejnym etapem była przebudowa drogi wraz z budową kanalizacji deszczowej. Na inwestycję urząd Miejski w Pszczynie przeznaczył 686 746,70 zł.

Mickiewicza, Piasek, ulica, droga
Zakończyła się przebudowa ulicy Mickiewicza w Piasku · fot.


- Pod koniec ubiegłego roku zakończyliśmy przebudowę ul. Mickiewicza, która była realizowana w ramach ubiegłorocznego budżetu. Łagodna zima pozwoliła na to, aby drogowcy dokończyli inwestycję. W tym samym czasie nawierzchnię asfaltową położono na ul. Kawalerzystów i Tulipanów w Pszczynie. W najbliższym czasie rozpoczniemy szereg działań związanych z przygotowaniem kolejnych drogowych inwestycji. W 2018 roku planujemy przeznaczyć na rozbudowę oraz utrzymanie gminnych dróg ponad 12 mln zł - mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA