pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4025

2,5 tysiąca dowodów osobistych do wymiany w gminie Pszczyna

W gminie Pszczyna do końca pierwszego kwartału 2018 roku pozostało do wymiany jeszcze 2500 dowodów osobistych.

Wymień dowód osobisty do końca roku
2,5 tysiąca dowodów osobistych do wymiany w gminie Pszczyna


Burmistrz Pszczyny zachęca do jak najszybszego złożenia wniosku o wymianę dowodu osobistego tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. - Bez ważnego dowodu osobistego można napotkać na trudności w załatwianiu codziennych spraw - przypomina.

Wniosek o wydanie dowodu osobistego można składać w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Pszczynie (pok. 23 na parterze, wejście od strony parku) w poniedziałki od godz. 7.00 do godz. 16.00, od wtorku do piątku w godzinach od 7.00 do godz. 15.00, jak również w dowolnym urzędzie gminy na terenie kraju, pamiętając o tym, że nowy dowód osobisty można odebrać tylko w tym urzędzie, w którym został złożony wniosek o jego wydanie.

W przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP, wniosek o wydanie nowego dowodu osobistego można składać za pośrednictwem strony internetowej www.obywatel.gov.pl lub skrzynki kontaktowej Pup.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.