Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 stycznia 2018
  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 879

W goczałkowickim urzędzie odbędzie się szkolenie dla podatników

Za nami:

23 stycznia w Urzędzie Gminy w Goczałkowicach-Zdroju odbędzie się szkolenie na temat nowej platformy internetowej dla podatnika.

W związku z zakończeniem realizacji projektu pn: "Zwiększenie dostępu obywateli i przedsiębiorców do cyfrowych usług publicznych w gminie Goczałkowice-Zdrój" realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Os Priorytetowa II Cyfrowe Śląskie, Działanie 2.1 Wsparcie rozwoju cyfrowych usług publicznych wójt gminy serdecznie zaprasza na spotkanie, na którym zostanie przedstawiona nowa platforma internetowa dla podatnika.

Podczas prezentacji będzie można poznać praktyczne funkcjonowanie platformy i dowiedzieć się w jaki sposób założyć konto na platformie, wysłać pismo drogą elektroniczną oraz zapłacić swoje zobowiązania z poziomu platformy. Spotkanie odbędzie się w dniu 23 stycznia w Urzędzie Gminy (sala 101 pierwsze piętro) w godzinach od 9.00 - 16.00.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA