pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 lutego 2018
  • 4 lutego 2018
  • wyświetleń: 3899

W niedzielę Eko-Ranek Radia Katowice z Przedszkola nr 8

Za nami:

W niedzielę, 4 lutego o godzinie 10.10 na antenie Polskiego Radia Katowice będzie emitowana audycja Eko-Ranek, nagrana w Przedszkolu nr 8 w Pszczynie z czynnym udziałem przedszkolaków.

Przedszkolaki z Przedszkola nr 8 w Pszczynie w audycji Eko-Ranek Polskiego Radia Katowice na temat bezpieczeństwa - 12.2017 · fot.


W połowie grudnia przedszkolaki z Przedszkola nr 8 w Pszczynie dowiedziały się, jak bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni, co zrobić, żeby poprawić widoczność pieszego po zmierzchu i na czym polega ostrożność w relacjach z osobą obcą, a wszystko za sprawą wizyty policjantów z KPP w Pszczynie, którzy przekazali te i inne ważne informacje o bezpieczeństwie.

Jednocześnie pogadanka była tematem nagrywanej z czynnym udziałem przedszkolaków audycji Eko-Ranek Polskiego Radia Katowice. Jest to cykliczna audycja, emitowana raz w tygodniu, w niedzielę o godzinie 10.10, którą przygotowuje Gabriela Kaczyńska wraz z małą reporterką Mają.

Anna Pudliszewska, BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.