pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 lutego 2018
  • 12 lutego 2018
  • wyświetleń: 42629

26-latek z Woli odnaleziony przez mundurowych z Ostrowa Wlkp.

Policjanci z Pszczyny mogli już skreślić z listy zaginionych nazwisko 26-latka z Woli. Poszukiwany od 5 lutego mężczyzna został znaleziony cały i zdrowy przez patrol drogówki z Ostrowa Wielkopolskiego. Mundurowi zaopiekowali się nim do czasu przybycia lekarza. O aktualnym miejscu pobytu zaginionego, zgodnie z jego wolą, została już poinformowana rodzina.

Przypomnijmy, 5 lutego policjanci z Pszczyny zastali poinformowani o zaginięciu 26-letniego mieszkańca Woli. Tego dnia mężczyzna wyszedł z domu około godziny 9.30 i przestał kontaktować się z rodziną. Zajmujący się tą sprawą policjanci przez kilka dni, przy wykorzystaniu dostępnych metod, starali się ustalić jego miejsce pobytu, za pośrednictwem mediów apelowali również do wszystkich osób, które były w stanie wskazać to miejsce oraz na bieżąco kontaktowali się z kolegami sąsiednich jednostek, w obszarze których mógł być widziany zaginiony.

Szczęśliwie, w ten weekend, do pszczyńskiej komendy wpłynęła informacja o jego odnalezieniu na terenie Gorzyc Wielkich. Zwrócili na niego uwagę przejeżdżający nieopodal lasu mundurowi z tamtejszej drogówki. Ze względu na miejsce i bardzo późną porę zainteresowali się mężczyzną. W konsekwencji tego sprawdzili jego dane w policyjnych bazach, ustalając, że figuruje jako osoba zaginiona, i zapewnili mu schronienie do czasu przekazania go pod opiekę lekarzy.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.