Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 lutego 2018
  • wyświetleń: 2062

[ZDJĘCIA] Kolorowy bal karnawałowy w OMBR

W sobotę, 6 stycznia od rana udekorowaną salę Ośrodka Matka Boża Różańcowa zaczęły wypełniać przebrane postacie; począwszy od Księdza Mateusza, który na rowerze wyszukiwał zagadek do rozwiązania, na młodej pani, która czarowała wszystkich swoim wdziękiem skończywszy. Pomysłowość strojów w Ośrodku nigdy się nie skończy. Co roku jest barwnie i kolorowo.

Bal karnawałowy w OMBR - 6.01.2018 · fot.


Energii w tym dniu nie brakuje nikomu, tym bardziej gdy do tańca przygrywa DJ Stanisław. Usłyszeliśmy w jego wykonaniu wszystkie zarówno nowe, jak i stare przeboje. Specjalna komisja, z dyrektorem Ośrodka Piotrem Kowalskim na czele, wybrała Króla i Królową balu. Zostały również nagrodzone najciekawsze stroje.

Uczestnicy Ośrodka bardzo lubią tańczyć, parkiet nigdy nie jest pusty. Tworzą się taneczne pary, kółka, pociągi - byle do rytmu i z uśmiechem na twarzy. Ten dzień przez długi czas jest później rozpamiętywany. Tanecznym krokiem pożegnaliśmy karnawał i powolutku zaczęliśmy wchodzić w okres Wielkiego Postu.

Bernadeta Jonkisz

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA