pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 lutego 2018
  • wyświetleń: 15011

[ZDJĘCIA] Zderzenie trzech osobówek na starej drodze na Kobiór

W sobotę, 10 lutego około godziny 14.10 na starej drodze na Kobiór doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Ze względu na pogranicze rejonów na miejsce wysłane zostały zastępy OSP Kobiór, JRG Pszczyna, JRG Tychy, patrol pszczyńskiej policji oraz ZRM.

Zderzenie trzech osobówek na starej drodze na Kobiór - 10.02.2018 · fot.


Po dotarciu na miejsce droga w obu kierunkach została całkowicie zablokowana. Jak udało się ustalić zespołowi 112tychy, kierujący VW Golfem kierowca zauważył na drodze przeszkodzę (styropian, koc), którą chciał ominąć i zaczął hamować, niestety jadący za nim kierowca Fiata nie zdążył wyhamować i uderzył w tył VW. Jadący za nimi kierowca Opla chcąc uniknąć uderzenia w te pojazdy wjechał swoim samochodem do przydrożnego rowu. Na szczęście nikomu z uczestników nic się nie stało.

Na miejsce dojechał również oficer operacyjny KM PSP Tychy. Po kilkunastu minutach zastępy JRG Tychy wróciły do koszar, a miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy OSP Kobiór, JRG Pszczyna i pszczyńscy policjanci. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny. Pszczyńscy policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

BM / pless.pl, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.