Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 lutego 2018
  • wyświetleń: 1576

Kobiór: komunikacja miejska za darmo z dowodem rejestracyjnym

Za nami:

We wtorek, 20 lutego autobusy, tramwaje i trolejbusy w sieci MZK Tychy, KZK GOP i MZKP Tarnowskie Góry będą woziły kierowców, którzy zostawią swoje samochody i będą posiadać dowód rejestracyjny za darmo. Z możliwości bezpłatnego przejazdu będzie mogła skorzystać również jeszcze jedna osoba, towarzysząca posiadaczowi dowodu rejestracyjnego.

darmowa komunikacja w dzień smogowy


Powodem ogłoszenia bezpłatnych przejazdów jest prognozowana bardzo zła jakość powietrza nad obszarem miast i gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Bezpłatne przejazdy będą obowiązywać również w pociągach Kolei Śląskich - z wyjątkiem przejazdów pociągami relacji Chałupki - Bohumin oraz Ornak, jeżdżącymi na odcinku Żywiec - Zakopane.

Osoby legitymujące się dowodem rejestracyjnym nie muszą być formalnie jego właścicielem (wpisanym do dowodu rejestracyjnego), aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu. Uprawnienie to będzie obowiązywać w autobusach, tramwajach i trolejbusach jeżdżących w barwach KZK GOP, MZK Tychy oraz MZKP Tarnowskie Góry.

BM / pless.pl, źródło: PKM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA